У Білій Церкві відбулась перша сесія новообраної міської ради

24 листопада відбулася перша сесія новообраної Білоцерківської міської ради, де депутати та мер міста склали присягу.

На початку засідання голова ТВК Геннадій Кукса зачитав результати місцевих виборів в Білій Церкві. Серед 42 міських депутатів тепер буде 11 представників Об’єднання «Самопоміч».

Нагадаємо, що міським головою було обрано Геннадія Дикого, представника Об’єднання «Самопоміч», за якого віддали свої голоси 36 697 виборців.

«Я звертаюся до всіх депутатів і прошу почути мене: для Білої Церкви партійні квоти, домовляння залишаються в минулому», – сказав в своєму першому виступі Геннадій Дикий.

Як зазначила народний депутат Ірина Сисоєнко: “Принциповий підхід по формуванню команди виключно за конкурсним відбором, а не за політичними квотами, найбільше відповідає інтересах громади. Високий рівень професійності та прозорий конкурс – це те, за що Об’єднання «Самопоміч» виступає у всіх кадрових питаннях на всіх рівнях влади”.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини