ЦВК не бачить причин для передруку бюлетенів в Тернополі, – Березюк

Попри звернення фракцій коаліції, і те, що зокрема у Тернополі бюлетені просто гуляють у людей на руках – у ЦВК не бачать причин для передруку бюлетенів.

Про це повідомив голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк в ефірі 24 каналу.

“Рада коаліції, засідання якої ми ініціювали у четвер, прийняла рішення звернутися до Центрвиборчкому щодо передруку бюлетенів. Адже у тій ситуації, що є зараз, захистити голоси виборців на наш погляд інакше не можливо”, – констатував він.

Також депутат повідомив, що слідчі дії з боку МВС щодо факту фальшування бюлетенів наразі не проводяться.

Нагадаємо, що тисячі неврахованих бюлетенів були виявлені в друкарні в Тернополі, при цьому всі офіційні бюлетені були передані в територіальну виборчу комісію ще в минулу п’ятницю. Пропри це, у ЦВК причин для передруку бюлетенів не бачать, як заявив на брифінгу Михайло Охендовський.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини