ТСК з питань злочинів проти активістів Євромайдану треба створити цього тижня, – Сотник

У «Самопомочі» наполягають на ухвалені цього тижня постанови №2058а про Тимчасову слідчу комісію з питань злочинів під час Євромайдану. Про це повідомила депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник.

«7 місяців створення цієї комісії блокується, наразі це вже третя спроба її створити», – констатувала нардеп.

Депутат наголосила, що кругова порука у МВС та ГПУ призводить до того, що екс-беркутівці навіть досі працюють у міліції.

Вона зазначила, що в разі створення ТСК залучатиме до співпраці громадських активістів з «Євромайдан СОС», Автомайдану, адвокатів та сім’ї Небесної сотні, закордонних експертів, і матиме право контролю за розслідуванням.

«Ми зможемо викликати на килим силовиків, які затягують розслідування. Тоді, консолідувавши зусилля, ми зможемо зрушити питання з мертвої точки», – зауважила Сотник .

Олена Сотник
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини