Це ілюзія, що зміни до Конституції України зупинять війну на Донбасі, – віце-спікер

Прив’язати Конституційний процес до геополітичного – передовсім вигідно Росіїї. Про це заявила заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд в ефірі 24 каналу.

«Через формулу «особливого порядку самоврядування» для Донбасу, Росія прагне легалізувати бойовиків, і у такий спосіб побороти нас з середини», – зазначила вона.

На її переконання необхідно розвести Конституційний процес і процес мирного врегулювання.

«Безперечно – потрібно шукати миру. Будь-яка війна – повинна закінчуватися миром. Але українська Конституція немає стати заручником мирного процесу», – наголошує Віце-спікер.

Депутат наголосила, що змінами до української Конституції неможливо вплинути на Кремль, від якого насправді залежить припинення війни на Донбасі.

«Це є ілюзія, що зміни до Конституції зупинять війну. Ми не можемо вплинути ними на Кремль, який насправді є окремим учасником конфлікту, і буде діяти так як він хоче, щоб ми не робили з терористами на Донбасі», – зазначила вона.

За словами Віце-спікера, вирішення конфлікту треба шукати там, де його породженно (ред. в РФ), а не там де він проявився.

object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(12) ["name"]=> string(41) "Конституційна реформа" ["slug"]=> string(12) "constitution" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(12) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(40) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(12) ["category_count"]=> int(40) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(41) "Конституційна реформа" ["category_nicename"]=> string(12) "constitution" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Конституційна реформа