Тільки ООН ще не зверталася до України з проханням поставити нормального Генпрокурора, – Соболєв

Відповідальність за виграш Портновим справи у Європейському Суді лежить на Мохніцькому, Яремі і Шокіну, які не спромоглися за два роки хоча би один злочин про високопосадову корупцію довести до суду в Україні.

Про це заявив заступник голови фракції «Самопоміч», голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

“Жодна гучна справа про корупцію, жодна справа проти самого Портнова, я вже не кажу про Януковича, Азарова та їхні величезні крадіжки, жодна з цих справ не доведена до суду. І сьогодні це дає можливість Портнову, і таким як Портнов казати: а нас там переслідують як політичних опозиціонерів, ми, насправді, бідні і нещасні”, – констатував нардеп.

Соболєв наголосив, що це пряма відповідальність генеральних прокурорів, які провалили ці завдання, а також тих, хто їх поставив та утримував.

“Ми на ввесь світ вже виглядаємо якось мягко кажучи дивно. Тільки ООН не звертається до України з проханням поставити нормального Генерального прокурора, всі бачать, що розмови про правосуддя в Україні залишаються тільки бажанням суспільства та частини високопосадовців”, – зазначив він.

Депутат нагадав, що у ВР триває збір підписів про постанову про недовіру діючому Генпрокурору Шокіну, і для розгляду питання бракує трохи більше 30 підписантів з чисна парламентарів.

Крім того, нагадаємо, що петиція на сайті Глави держави з вимогою про відставку Генпрокурора набрала необхідних для розгляду 25 тис.голосів

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини