Те, що відбувається на 205 окрузі, є зґвалтуванням виборчого законодавства, – Березюк

На 205 окрузі у Чернігові відбувається зґвалтування виборчого законодавства. Про це повідомив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк, перебуваючи у Чернігові.

«Те, що відбувається – грубе порушення і букви закону, і моралі. Ми вимагаємо, щоб парламентські партії і партія “УКРОП”, висуванці яких беруть участь у цьому беззаконні, невідкладно дали політичну оцінку всім подіям на Чернігівщині», – констатував нардеп.

Він також закликав депутатів-правозахисників та журналістів, які увійшли до ВР на хвилі Революції гідності, дати окрему оцінку організації виборчого процесу на 205 окрузі.

Крім того, у «Самопомочі» вимагають, щоб ГПУ дала відповідну правову оцінку численним фактам тиску, підкупу і маніпуляціям.

«Якщо допускається безкарність за порушення закону, повага до нього не з’явиться. Найцінніше право людини – право вибору влади. Якщо воно буде зґвалтовано, то про гарантію інших прав можна забути», – заявив депутат.

Нагадаємо, раніше у «Самопомочі» повідомляли про те, що на 205 окрузі відбувається репетиція майбутніх фальсифікацій та порушень, які будуть відпрацьовуватися восени під час місцевих виборів.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини