Те, що Шокін і Охендовський лишаються на посадах – зневірює людей у можливості змін, – Сидорович

Низька явка на виборах спричинена зневірою людей у тому, що зміни можливі. Про це в ефірі 112 каналу заявив депутат фракції «Самопоміч» Руслан Сидорович.

«Люди зневірилися у владі, тому що не бачать давно обіцяних змін. Люди бачать, що принципово нічого не міняється, і що на всіх щаблях лишається корупція, більше того – народжуються нові види корупції, спричинені війною», – повідомив він.

Нардеп зазначив, що ключовим питанням для зімн – є відставка Генерального прокурора як особи, що відповідає за бездіяльність ГПУ у протидії корупції.

«Я не знаю, хто ще не просив Президента замінити чинного керівника ГПУ. Тому що, коли в Україні зявиться нормальний Генпрокурор – почне змінюватися вся система, і корупційна кругова порука просто зруйнується», – констатував депутат.

Крім того він наголосив, що небажання Президента оновити склад ЦВК – теж свідчить про відсутність поступу до змін.

«Коли Охендовський замість того, щоб бути звільниним з посади відповідно до закону, нагороджується орденом – це викликає у людей зневіру, у тому, що зміни можливі. І ця зневіра – виливається в апатію до участі в таких важливих політичних процесах як вибори», – зауважив Сидорович.

Нагадаємо, у середу, «Самопоміч» закликала Президента негайно подати кандидатури для оновлення складу ЦВК. У фракції переконані, що події ганебного нехтування законом, коли у «ручному режимі» ЦВК намагався скасувати другий тур мерських виборів у Павлограді, коли у Маріуполі, Сватово і Красноармійську вибори не відбулись через ігнорування з боку ЦВК проблем із бюлетенями – доводить необхідність заміни членів Центрвиборчкому, включного з його очільником.

Руслан Сидорович
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини