Тараса Сітенка – головного конкурента Кернеса, кандидата від «Самопомочі», підтримали інші демократичні сили

Проєвропейські демократичні політсили підтримали кандидатуру від «Самопомочі» Тараса Сітенка на посаду Харківського міського голови.

Про це було заявлено під час прес-конференції, яка відбулась сьогодні у Харківській філії Інституту Горшеніна.

Свою публічну підтримку Тарасу Сітенку як найбільш рейтинговому кандидату від демократичних політсил, висловили політичні партії ВО «Батьківщина» та «Громадянська позиція» та ряд громадських не політичних об’єднань.

Згідно із результатами соціальних опитувань, які провів Інститут Горшеніна в Харкові у липні, вересні та жовтні (останнє експрес-опитування відбулось 15 жовтня) Тарас Сітенко впевнено займає друге місце у виборах Харківського міського голови і є найбільш рейтинговим кандидатом від проукраїнських демократичних сил.

“Заради перемоги патріотично налаштованих сил у Харкові дуже важливою є їхня консолідація”, – зазначив голова Харківської міської організації «Батьківщина» Любомир Григорець.

Учора свою підтримку Тарасу Сітенку також висловила партія «Громадянська позиція» в особі лідера Анатолія Гриценка.

«Я розумію, що харків’янам дуже важко при тому пресингу, який іде зараз на їх свідомість. Якби я сам був мешканцем Харкова, я підтримав би Тараса Сітенка», – наголосив Анатолій Гриценко.

Гриценко також підкреслив, що Тараса Сітенко – це кандидат від демократичних сил, який має реальні шанси на перемогу у другому турі виборів.

Народний депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха зазначив, що другий тур виборів мера Харкова реально можливий, і буде дуже цікавим.

“У другому турі може розгорнутися справжня боротьба, за якою буде стежити вся Україна”, – заявив Семенуха.

Він додав, що представники «Самопомочі» і «Батьківщини» будуть вести паралельний підрахунок голосів, координуючи свої дії.

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини