Ситуація в Україні сприймається у США певною мірою абстрактно, – Сироїд

У США є багато людей, обізнаних щодо ситуації в Україні навіть краще за багатьох українців.

Про це заявила віце-спікер Українського парламенту Оксана Сироїд за підсумками зустрічі з представниками NDІ (Національний Демократичний Інститут)

«Тут, у Сполучених Штатах, є багато відомих людей, які обізнані щодо ситуації в Україні навіть краще, ніж багато українців. Проте США надто велика країна і тут немає єдиного центру прийняття рішень. Тому таких людей, яким я дуже вдячна за підтримку України, недостатньо для того, щоб США повноцінно осягнули стан речей в Україні”, – констатувала вона.

З огляду на це, ситуація в Україні сприймається у США певною мірою абстрактно, каже віце-спікер.

“За змінами до Конституції, особливим статусом окупованого Донбасу, виборами на окупованих територіях – у США переважно бачать географічну мапу. Для українців же за цим стоять люди та їх відчуття. А проведення виборів на окупованих територіях передбачає амністію. Майже в кожного українця є друг, рідний, знайомий, який загинув, був поранений, ще воює, лікується, тощо. То як можна очікувати від них, що вони зтолерують такий крок”, – пояснює депутат.

Сироїд підкреслила, що мета її візиту до США – змусити Штати замислитися про ці речі, і побачили на мапі людей.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини