Система “Рада” не спрацювала під час голосування за відставку уряду, – Сотник

Вчора, при голосуванні за відставку уряду, система “Рада” не спрацювала належним чином. Про це під час брифінгу заявила член фракції “Об’єднання Самопоміч” Олена Сотник. ЇЇ голос, які і голоси декількох інших депутатів, не був зарахований – у поіменному голосуванні з’явилася відмітка “не голосував”.

“Не голосував – це значить, що не спрацювала система. Тобто система не приймає голос – це однозначно є технічна підстава переголосування постанови”, – повідомила нардеп.

“Нам довелося подати письмові заяви про це в апарат Верховної Ради. Ми маємо право зареєструвати постанову про скасування вчорашнього голосування і про призначення переголосування цієї постанови про недовіру уряду. Це ми зробимо в найближчі півтори години”.

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини