Судову реформу гальмують судді, – віце-спікер

Присутність суддів у конституційній комісії сильно гальмує справу. Про це в ефірі «5 каналу» заявила другий віце-спікер парламенту Оксана Сироїд.

 

«Конституційна комісія має працювати у складі трьох груп. Я беру участь у роботі двох груп. Одна з груп працює дуже активно, і основні положення були обговорення. Деякі речі є критичні – так, багато експертів визнали, що присутність суддів в експертній комісії сильно гальмує справу – судді зацікавлені зберегти чинний устрій», – констатувала вона.

Депутат зазначила, що суддів треба вислухати дуже уважно, але ключові документи готувати без них.

За її словами, справа передачі до президента України тексту єдиного проекту реформ у судовій сфері та інших поправок до Конституції може затягнутися через те, що всі пропозиції треба звести в один документ.

object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини