Судді, які дозволили Януковичу узурпувати владу, не можуть вирішувати долю люстраційного закону, – Соболєв

Цей склад КСУ не має права розглядати справу щодо конституційності закону про очищення влади.

Про це заявив заступник голови фракції “Самопоміч”, голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

“Ці судді не мають права розглядати цю справу, просто не мають. Вони є людьми Януковича, вони є підслідними по кримінальній справі щодо узурпації влади Януковичем, вони будуть вирішувати чи потрібна краіні люстрація від людей Януковича?”,- зазначив він.

Соболєв зазначив, що він як сторона процесу,(як представник Верховної Ради України) вже кілька годин не може заявити відповідні клопотання.

Також він повідомив, що Суд не прийняв до уваги відсутність депутата коаліції Леоніда Ємця, який є стороною судового спору по цій справі.

“У регламенті КСУ чітко написано – має бути обговорення сторін, чи можна продовжувати процес, коли однієї з сторін немає, бо він перебуває у Венеціанській комісії, і не був поінформований про засідання Суду належним чином? Тому я не бачу тут суду”,- зазначив нардеп.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини