Судді, що передали владу Януковичу, хочуть скасувати закон про люстрацію, – Соболєв

Судді, що проходять по справам Генеральної прокуратури та СБУ стосовно сприяння узурпації влади Віктором Януковичем, на черговому засіданні будуть розглядати закон “про очищення влади” на відповідність його Конституції України. Про це з парламентської трибуни повідомив народний депутат, член фракції “Об’єднання Самопоміч”, голова антикорупційного комітету Єгор Соболєв.

“Я хочу проінформувати Парламент і всіх громадян, що 22 березня – в наступний вівторок – Конституційний суд втретє збирається для того, щоби скасувати закон “про очищення влади”. Пройшли всі розумні терміни, коли має бути винесено рішення. Двічі суспільство, разом з народними депутатами і небайдужими представниками уряду, збиралося і відбивало атаки на цей закон. Але, очевидно зараз, коли Президент торгуєтсья про новий уряд, в торги включені ті члени команди Януковича, яким закон забороняє бути призначеними на будь-яку посаду, навіть патрульного поліцейського”, – пояснив парламентар.

“Цей закон хочуть скасувати і самі судді Конституційного суду, бо спадковість з політикою часів Януковича дуже проста – там третина тих самих людей. Ці люди більше року підозрюються Генеральною прокуратурою і СБУ у сприянні в узурпації влади. Нинішній глова Конституційного суду Баулін проходить по кримінальних справах, де сама прокуратура визначає що було винесено завідомо неправосудне рішення, яке спричинило тяжкі наслідки та узурпацію влади Януковичем. Ясно, що ці судді не мають жодного права розглядати закон про люстрацію, вони не мають права бути суддями Конституційними суду, але вони ними залишаються за сприяння Президента і Генерального прокурора”, – зауважив він.

“У мене прохання до парламентарів і до всіх громадян – давайте у вівторок зранку зустрінемось під Конституційним судом і захистимо легальне очищення влади від тих, хто її забруднює”, – закликав нардеп.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13152 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13153 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини