Суд задовольнив скаргу депутатів Самопомочі на бездіяльність НАБУ по справі “Укрнафти”

“В душі зародилася надія на справедливість. Це – маленька тактична перемога. Але ми усвідомлюємо, що таких перемог має бути ще багато, щоб виграти війну та повернути гроші людям, та найголовніше: притягнути винних до відповідальності”, – зазначає народний депутат Вікторія Войціцька.

Вже майже рік депутати від “Самопомочі” Вікторія Войціцька та Андрій Журжій воюють з державною машиною за 10 мільярдів гривень, що належать українцям: ще минулого літа “Укрнафта” мала сплатити податки до бюджету, однак гроші “загубились”. Протягом усього цього часу система пручається з усіх сил – ігнорування звернень та запитів, “відписки”, відмови у реєстрації кримінальних проваджень та відверта бездіяльність посадових осіб Державної фіскальної служби – це лише частина бюрократичних перепон, які доводиться долати, щоб реалізувати природну річ – віддати належне в бюджет.

Дуже неприємним сюрпризом стала протидія з боку Національного антикорупційного бюро: вони відмовились зареєструвати в єдиному реєстрі досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення голови ДФС Насірова та його першого заступника Білана за зловживання службовим становищем та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей. Однак, відповідну скаргу наших депутатів вчора було задоволено судом у повному обсязі: коли правда очі коле, державі стає все складніше гратись в цю ганебну гру, навіть з нашою судовою системою.

У 2015 році, зокрема, завдяки натиску наших депутатів, до бюджету вже було сплачено 2,5 мільярдів дивідендів за попередні роки. Попереду велика робота, але справа Укрнафти стала справою честі.

“Це дасть можливість державі виконувати взяті соціальні зобов’язання”, – зауважив народний депутат Андрій Журжій.

Вікторія Войціцька
object(WP_Term)#12940 (16) { ["term_id"]=> int(127) ["name"]=> string(20) "Енергетика" ["slug"]=> string(6) "energy" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(127) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(14) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(127) ["category_count"]=> int(14) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(20) "Енергетика" ["category_nicename"]=> string(6) "energy" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#12941 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Енергетика