Справа «діамантових прокурорів» – це ниточка, яка дозволяє витягнути на поверхню монстрів корупції, – Соболєв

Публічність і увага з боку медіа не дають змоги зам’яти і замовчати справу “діамантових” прокурорів.

Про це заявив заступник голови фракції  «Самопоміч», голова комітету з питань протидії корупціі Єгор Соболєв, за підсумками розгляду комітетом інформації від Віталія Каська про хід справи.

“Публічність у цій справі потрібна для того, щоб допомогти триматися слідчим по цій справі. Я впевнений, що те, що вони приходять сюди, розповідають про тиск на них, називають конкретних відповідальних за цей тиск – це їх оберігає. Бо весь цей тиск робився завжди підкилимно, далеко від медіа”, – констатува Соболєв.

Він зазначив, що перешкоджання розслідуванню у цій справі означатиме, що корупція перемогла, що ніякого ламання кругової поруки не буде.

Тому ані Генеральний прокурор, ні голова СБУ, ні Президент – не мають жоного права розвалити цю справу, і нам потрібно, щоб вона була доведена до кінця”, – наголосив нардеп.

Депутат також підкреслив, що справа “діамантових прокурорів” – “це ниточка, яка дозволяє витягнути на поверхню монстрів корупції, а з поверхні транспортувати у в’язницю”.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини