«Спочатку ми прийняли бюджетну децентралізацію, а потім обираємо префекта, щоб він ці фінанси контролював», Підлісецький

Народний депутат України, член фракції «Самопоміч» Лев Підлісецький розповів про позицію партії щодо голосування за зміни до Конституції у рамках робочого візиту на Волинь.
Разом з керівником волинського осередку партії «Самопоміч» Юлією Вусенко він відвідав Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк та Маневичі.

У Луцьку на «круглому столі» з представниками активної громади Лев Підлісецький пояснив позицію «Самопомочі» під час голосування проекту закону Президента про децентралізацію і особливий статус окупованих територій.

«У питаннях змін до Конституції у нашої фракції була одностайна позиція, за винятком спочатку одного депутата, а потім ще чотирьох. Ми розуміли: якщо в людей нема довіри до змін, значить, це якийсь не той процес. Вже у назві проекту міститься суперечність, адже ніякої децентралізації ці зміни не дадуть. Префекта, тобто керівника виконавчої влади в області, призначає Президент – то де тут децентралізація? Спочатку ми прийняли бюджетну децентралізацію, а потім обираємо префекта, щоб він ці фінанси контролював, – це нонсенс», – сказав Підлісецький.

Лев Підлісецький
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини