Спільний закон про вибори атакують альтернативними проектами, щоб зберегти злочинну мажоритарку, – Березюк

Законопроект про місцеві вибори №2831-2, який подавала коаліція, нині атакують альтернативними пропозиціями. Про це повідомив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Зараз відбувається спроба підміни цінностей, щоб зберегти злочинну мажоритарку. Це роблять для того, щоб люди не могли у прозорий спосіб вибирати тих, кого вони хочуть», – констатував депутат.

Березюк зазначив, що деякі депутати чомусь забули, що коаліція працювала спільно і розробила разом з експертами законопроект №2831-2, розгляд якого саботується у різний спосіб.

Також нардеп нагадав про те, що президент у своїй промові до парламенту чітко заявив, що вибори мають бути на пропорційній основі з відкритими списками.

«Ми не можемо дозволити, щоб люди, які відповідають за це, не виконали доручення президента. Тому ми маємо консолідуватися довкола документа, який спільно був напрацьований і відображає принципи, закладені в коаліційній угоді», – наголосив нардеп.

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини