Сьогоднішня війна – це продовження історії, – Олег Березюк

Розвиток подій на Сході України підтверджує, що на жодні домовленості з Росією іти не можна, переконані у фракції Об’єднання «Самопоміч». Як зазначив голова фракції Олег Березюк, історія констатує, що Росія – це споконвічний ворог України.

«Уся без винятку радянська пропаганда “дружби і братерства” насправді вилилася для Україні у велику кількість жертв. Кожна галицька бабуся протягом всього свого життя говорила просту істину: москалю, російському окупанту вірити не можна. І зараз ми бачимо підтвердження вікової народної мудрості», – зазначив він.

Депутат зауважив, що теперішня війна – це продовження історії. Адже Росія завжди використовувала війни для збереження своєї цілісності.

«Вона використовує війну для того, щоб зберегти свою державність», – стверджує Березюк.
Він також наголошує на важливості визнання тимчасово окупованими територій, які Україна втратила через військову агресію РФ.

«Ми насправді у війні. Території, які ми втратили, – треба визнати територіями, що тимчасово окуповані. А нам важливо своє робити: берегти воїна та відновлювати країну», – пояснює парламентар.

Для цього, наголошують у «Самопомочі» потрібно терміново почати вибудовувати потужний військово-промисловий комплекс та мати якісне й ВІДПОВІДАЛЬНЕ державне управління.

«Ворог може розуміти тільки силу , тому ми мусимо стати сильними», – підсумував голова фракції.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни