Сьогодні парламент розгляне нове виборче законодавство

Сьогодні у першій половині дня парламент розгляне законопроект про місцеві вибори №2831-2. Про це в кулуарах ВР повідомив заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Лаврик. За словами нардепа, таке рішення було прийнято за наполяганням фракції «Самопоміч» під час зібрання ради коаліції.

«Було прийнято рішення, що сьогодні ми розглянемо цей законопроект, а також альтернативні», – констатував він.

Депутат зазначив, що фракція «Самопомочі» буде підтримувати, і закликає до цього інших своїх колег, законопроект №2831-2. Адже його розробляли спільно з експертами, а крім того, він містить всі принципи, прописані у коаліційній угоді.

Нагадаємо, законопроект про місцеві вибори №2831-2 передбачає запровадження відкритих партійних списків, обрання мерів великих міст у два тури і суттєве скорочення кількості депутатів місцевих рад.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини