Соболєв: Треба не кричати, а працювати, щоб гривня почала одужувати

Вигуками «Ганьба» і нападами на голову Національного банку ми укріпленню гривні не допоможемо. Про це у Верховній Раді заявив заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв за підсумками звіту Валерії Гонтаревої.

За словами депутата, фракція «Самопомочі» погоджується, що на чолі Національного банку України має стояти людина, якій довіряють населення та інвестори, і закликав президента України зрозуміти це так само.

Водночас Єгор Соболєв зауважив, що формування довіри до національної валюти – це також і завдання депутатів.

«Давайте запускати економіку, знижуючи оподаткування, очищувати суди від суддів, що роками чинили корупцію, скорочувати державний апарат. Давайте не кричати, а працювати для того, щоб гривня почала одужувати», – наголосив він.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини