Соболєв: Скасування недоторканності Клюєва – тільки перший крок до розірвання кругової поруки

Сьогоднішнє рішення парламенту про зняття депутатської недоторканності з Сергія Клюєва – це лише один крок. Далі Генпрокуратура має якісніше робити свою роботу – і маємо побачити інші подання та арешти. Про це заявив заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

Він наголосив, що представники режиму Януковича мають понести перед законом відповідальність за свої злочини, щоб і нинішня влада знала, що кругову поруку розірвано.

«Ми ще не зупинили корупцію, вона ще досі криється у державних підприємствах і кришується окремими міністерствами та навіть прокуратурою. Тому важливо, що ми почали рвати цю кругову поруку», – констатував депутат.

Також він зазначив, що очищення держави відбудеться, коли кожен президент, прем’єр-міністр, міністр і парламентар, будуть знати, що у разі порушення ними закону вони опиняться у в’язниці, і ніхто їх не прикриватиме.

«Закон має бути один для всіх. Це є надважливо для становлення справжнього правосуддя, щоб почали втілюватися ті принципи, за які люди гинули на Майдані», – наголосив він.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини