Соболєв: Ми бачимо багато дій, але й надалі не бачимо результату роботи ГПУ

Ми будемо писати скільки завгодно звернень, організовувати парламентських слухань, ініціювати відставок, доки не побачимо результату у розслідуванні терору майдану і економічних злочинів банди Януковича.

Про це в ефірі 24 каналу повідомив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету з питань боротьби з корупцією Єгор Соболєв.

Він констатував, що розслідування цих злочинів – це ключовий тест, чи існують взагалі в Україні правоохоронні органи та прокуратура.

«Ми щомісяця отримуємо інформацію від СБУ, ГПУ і МВС щодо розслідування справ майдану. Але ми і надалі бачимо багато дій, але не бачимо результату», – наголосив нардеп.

Єгор Соболєв підкреслив, що прокурор Віктор Шокін вже працює не перший місяць, але результатів поки немає.

«Пора побачити результат у вигляді переданих до суду і виграних в суді справ та повернутих країні грошей», – зазначив він.

За словами Соболєва, депутати вже ухвалили хороше антикорупційне законодавство, котре дозволяє будь-якого посадовця залишати без майна, походження якого він не може пояснити.

«Тобто ми маємо всі можливості повернути державі і громадянам все, що у них було вкрадене. Пора бачити результат», – зазначає політик.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини