Скоєно замах на життя депутата від фракції “Об’єднання Самопоміч” Вікторії Войціцької

Сьогодні вночі стався замах на життя Вікторії Войціцької, депутата від фракції «Самопоміч».

Під машину, що була запаркована біля кімнати, де спить Віка разом з чоловіком та 3-х місячним сином – кинули скляну банку з запалювальною рідиною. Полум’я було до другого поверху – машина дивом не вибухнула .

«Самопоміч» заявляє, що замах на життя Вікторії пов’язаний з її депутатською діяльністю, а саме з системною боротьбою з корупцією сфері енергетики. «Самопоміч» пов’язує спробу вбивства з вчорашнім засіданням комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, на якому Вікторія зупинила чергову «схему» пов’язану з “Укргазвидобування”.

«Самопоміч» звертається до людей України, громадських організацій та міжнародних партнерів України з закликом забезпечити незалежний контроль за розслідуванням замаху на життя Вікторії Войціцької.

Знахабнілий олігархат має раз і назавжди усвідомити: нас не можна залякати.

Відповідальність за це – неминуча!

Вікторія Войціцька
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини