Сєнкевич закликав Дятлова зняти свою кандидатуру з виборів: «Миколаїв не може бути опозиційним до України»

12 листопада, у великому залі Миколаївського обласного палацу культури відбулася зустріч кандидата на пост міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича з виборцями. Будь-хто міг прийти послухати виступ кандидата і поставити йому запитання.

Так, один з гостей зустрічі попросив Олександра звернутися до свого опонента по мерських перегонах Ігорю Дятлову, з причини того, що раніше на теледебатах ведучий шоу не дав йому таку можливість.

Олександр Сєнкевич, звертаючись до свого візаві, спочатку закликав його вести виборчу кампанію чесно. Сенкевич згадав весь той бруд, який він отримав на свою адресу за час другого туру.

– Шановний Ігоре, ведіть боротьбу чесно, йдіть на вибори чесно, проводите вибори чесно. У разі перемоги Сєнкевича, будь ласка, прийміть її чесно, – звернувся Сєнкевич.

Своє звернення Олександр завершив закликом до Ігоря Дятлова відмовитися від участі у виборах міського голови Миколаєва.

– Хочу звернутися до нього (Дятлова – прим.ред.) і сказати, що йому варто зняти свою кандидатуру. Я хочу сказати йому, що він просто зобов’язаний зняти свою кандидатуру з кількох причин. Найголовніша – Миколаїв не може бути опозиційним до України. Чому? Тому що в Миколаєві зараз є 26 депутатів «Опозиційного блоку» і мер має бути від іншої політичної сили для того, щоб відбувся баланс. Саме баланс може вивести Миколаїв з тієї безодні, в якій він зараз перебуває. Зробивши місто опозиційним, він прирікає його на неувагу від центральної влади. Він прирікає його на те, що субвенції, які ми отримуємо зараз з міського бюджету не будуть приходити. Можна бути опозиціонером в парламенті, в міськраді. Можна бути в опозиції до Президента і прем’єр-міністру, але не можна бути в опозиції до країни, тому Миколаїв не може стати опозиційним містом, – заявив Сєнкевич.

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини