Сільські амбулаторії незабезпечені антидотами від зміїних укусів, – Березюк

Медицина у сільській місцевості тримається виключно на ентузіазмі лікарів, а не завдяки державній підтримці. Про це заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк за результатами перевірки фельдшерсько-акушерських пунктів та сільських лікарських амбулаторій у Львівській та Івано-Франківській областях.

«Сільські амбулаторії, центральні районні й обласні лікарні не забезпечені найнеобхіднішим. Досі не вирішено питання постачання антидотних сироваток проти укусів змій. А мова йде про гірську місцевість, до групи ризику під час відпусток потрапляють туристи», – констатує він.

Нардеп наголосив, що це вже не перший випадок, коли на рівні МОЗ не вирішується питання закупівлі сироваток та вакцин.

«Нещодавно ми звертали увагу і профільного міністра, і керівника уряду на проблему відсутності сироваток від ботулізму, яка призвела до летальних випадків, на проблему із протиправцевою сироваткою. Відсутність цих засобів на місцях – результат одного системного недопрацювання», – зауважує він.

У «Самопомочі» просять відповідальні за вирішення проблеми виконавчі структури назвати конкретні терміни, коли буде здійснено постачання сироваток та антидотів у лікарні й амбулаторії на місцях.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини