Семенченко закликав мешканців Кривого Рогу прийти до міськвиконкому, щоб не дати сфальсифікувати вибори

Про це народний депутат Семен Семенченко, який зараз перебуває у Кривому Розі, заявив у своєму Facebook.

“Якщо дістала корупція, кумівство і правове беззаконня, регіоналівська “стабільність”, якщо хочете дати місту надію, шанс на розвиток – захистіть свій вибір. 17 листопада о 18-00 біля входу в будівлю міськвиконкому Кривого Рогу зберуться ті, кому не плювати і кому не все одно”, – написав народний депутат.

Також Семенченко розповів про можливі спроби перешкоджати мирного мітингу, зокрема вже зранку поруч з будівлею міськвиконкому паркуються порожні вантажівки. Окрім того екс-регіоналами планують ввечері привезти кілька автобусів з працівниками місцевих підприємств, щоб “захистити виконком”.

“Справа не у Вілкулі чи Милобогу, справа у справедливості”, – підсумував Семенченко.

Нагадаємо, у неділю в Кривому Розі пройшов другий тур виборів мера, на яких міська ТВК вночі, в рекордно короткі терміни визнала “переможцем” представника Опоблоку Вілкула, не розглянувши скарг щодо фальсифікацій, які подав кандидат від «Самопомочі» Юрій Милобог. «Самопоміч» очікує на розгляд цих скарг 17 листопада та готує матеріали для передачі справи до суду.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини