Щодо заборони партії Пушиліна направлено позов до cуду

Депутати фракції «Самопоміч» направили позов до Окружного адміністративного суду м. Києва щодо бездіяльності Мін’юсту відносно партії лідера бойовиків Пушиліна.

Про це під час брифінгу повідомили депутати фракції Олена Сотник та Руслан Сидорович, котрі є відправниками позовної заяви.

«Партія Пушиліна на данний момент є зареєстрованою, і може брати участь у місцевих виборах. І на превеликий жаль, Міністерством юстиції не було здійснено жодної перевірки щодо антидержавницької діяльності цієї організації, і її керівника», – констатувала Сотник.

Депутати зазначили, що давати можливість партії Пушиліна брати участь у місцевих виборах – це відкрити можливість для її участі у довиборах до Парламенту.

«Інституційна неспроможність виконавчої влади інколи переходить, навіть здавалось би неможливі межі. Ми маємо як факт – завтра чи післязавтра тут, у стінах Верховної Ради, цілком легітимно можуть з’явитися представники бойовиків. Це є повним блюзнірством щодо наших громадян, і до наших воїнів, які заплатили життям за збереження незалежності нашої країни», – зауважив Сидорович.

У «Самопомочі» переконані, що судовий позов має бути розглянутий як найшвидше, якісно і по суті.

«Ми очікуємо, що судове рішення буде винесено оперативно і якісно. Внаслідок чого Пушиліну зі його «бойовими товаришами» буде заборонено брати участь у місцевих виборах, і працювати на розкол країни», – підкреслив нардеп.

Завантажити позов

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини