СБУ має очолювати людина з принципами, несумісними з корупцією, – Соболєв

Фракція Об’єднання «Самопоміч» не підтримала призначення керівником Служби безпеки України Василя Грицака.

Заступник голови фракції, голова Комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв, зазначив, що це рішення обумовлено кількома причинами.

«По-перше, тому, що керівництво АТЦ та СБУ допустило багато помилок у цей важкий для країни рік. І одна з цих помилок напряму пов’язана з корупцією. Всі знають, що СБУ разом з іншими правоохоронними органами ділить відповідальність за розквіт контрабанди та хабарництва при оформлені пропусків у зоні АТО», – констатував нардеп.

Крім того, в «Самопомочі» не розуміють, як у декларації людини, яка майже все життя пропрацювала на державній службі, з’явилася велика кількість дорогих автівок.

«Ми вважаємо, що нового керівника Служби безпеки, як і керівників інших правоохоронних органів, треба шукати серед людей з кришталево чистою репутацією, які мають принципи, що ніколи не дозволять використовувати Службу ані в корупції, ані в політичних іграх», – наголосив Єгор Соболєв.

Нагадаємо, «Самопоміч» наполягає на тотальному очищенні правоохоронних структур, включно з очільниками ГПУ та МВС.
Раніше фракція не підтримала призначення на посаду генпрокурора Віктора Шокіна – депутати голосували проти цього рішення.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією