«Самопоміч» не голосуватиме за законопроекти, подані із значним порушенням регламенту

Звичка приносити десяток законопроектів об одинадцятій ночі і вимагати від депутатів вже на ранок їх ухвалювати – це знущання над парламентом. Про це заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Наша фракція не буде підтримувати законопроектів, які вночі включають до порядку денного ­– депутати не мають фізичної змоги їх опрацювати. Така практика допустима, якщо мова йде виключно про невідкладні закони, потрібні для військових операцій, але жодним чином не для всіх підряд документів», – констатував він.

«Ми неодноразово попереджали керівництво ВР, що ми категорично проти такого підходу. Ми будемо відновлювати парламентаризм, який є у всьому цивілізованому світі. І заради цього будемо вживати всіх демократичних заходів», – наголосив Олег Березюк.

Депутат зазначив, що від фракції буде скеровано відповідний запит до голови Верховної Ради, президента України та очільника уряду – з вимогою покарати людей, які порушують процедуру подання законопроектів.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини