«Самопоміч» звернеться до суду через порушення під час перерахунку голосів

18 листопада в Інгулецькій районній виборчій комісіі з третьої спроби провели перерахунок голосів на одній з дільниць.

Нагадаємо, що перерахунок голосів відбувався відповідно до рішення Криворізької міської виборчої комісії, яка задовольнила лише одну з більш ніж 20 скарг щодо масштабних фальсифікацій, які подав кандидата на посаду міського голови від «Об’єднання «Самопоміч» Юрій Милобог.

Незважаючи на те, що перерахунок мав розпочатись о 8 ранку, він розпочався лише ввечері о 18-00. Окрім того, спостерігачам від «Самопомочі» не дозволили здійснювати фото- та відео фіксацію цього процесу.

“Усі перерви у роботі комісії створювалися для того, щоб з’ясувати, де кинути кістку демократичним силам і на якій саме дільниці вони можуть дозволити собі перерахунок голосів”, – зазначив народний депутат Ярослав Маркевич, який зараз перебуває в Кривому Розі.

Юристи «Об’єднання «Самопоміч» склали декілька актів про порушення, зафіксовані під час перерахунку голосів. Зокрема, усі бюлетені перебували у приміщенні, доступ до якого не був обмеженим, пакети з бюлетенями не були опломбовані та опечатані належним чином. Окрім того спостерігачам не дозволили ознайомитися із списками виборців на цій дільниці.

“Скарга конкретно щодо цієї дільниці полягала в тому, що на ній голосували люди, які не були там зареєстровані. А комісія просто здійснила перерахунок голосів, не давши можливості спостерігачам опрацювати список виборців”, – підкреслив Маркевич.

Сьогодні«Самопоміч» подасть позов до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з приводу цих порушень та проведе прес-конференцію в Дніпропетровську за участю юристів та керівників обласної організації «Об’єднання «Самопоміч».

Ярослав Маркевич
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини