«Самопоміч» застерігає від зриву розгляду закону про вибори

Всі дискусії у Верховній Раді, які стосуються конфліктів та певних прізвищ, – це відволікання уваги, від небажання приймати новий закон про місцеві вибори. Про це заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

Депутат наголосив, що неухвалення сьогодні законів про вибори буде порушенням політичних домовленостей і обіцянок.

«Більше того, провал нового виборчого законодавства є загрозою розвитку держави», – зазначив депутат.

З огляду на це фракція Об’єднання «Самопоміч» вимагає, щоб виборче законодавство було розглянуте і ухвалене сьогодні, попри намагання зірвати цей процес.

Нагадаємо, рада коаліції за наполяганням фракції Об’єднання «Самопоміч»  прийняла рішення розглянути закони про місцеві вибори сьогодні, у першій половині дня. Наразі законопроекти №№2831, 2831-1, 2831-2, 2831-3 включені до порядку денного засідання.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини