«Самопоміч» зареєструє проект постанови про скасування змін до Регламенту

Тільки що Парламент, як і багато «попередників», пішов на шахрайство в процедурі внесення змін до Конституції і проголосував зміни до регламенту, які фактично змінюють положення самої Конституції.

Конституція України встановлює, що остаточне голосування за зміни до Конституції відбувається на наступній черговій сесії після попереднього схвалення. Тобто остаточно голосування мало відбутися до 2-го лютого. Проте 300 голосів за проект змін немає, а особливий статус дуже потрібний. Тому сьогодні внесли зміни в Регламент, які дозволять розглядати Конституцію на будь-якій наступній сесії, щоб отримати необхідний час для пошуку 300 «за».

Це підриває легітимність будь-яких змін, які будь-коли будуть внесені до Конституції.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» реєструє проект постанови про скасування цього рішення.

«Самопоміч» звертає увагу партнерів по коаліції на неприпустимість шахрайства в конституційному процесі і голосувала «проти» подібних «схем».

Ми пропонуємо повернутися до проекту змін до Конституції в частині децентралізації і зареєстрували відповідний проект Постанови № 3805 «Про подальшу роботу над законопроектом про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». Цей проект дозволяє повернути зміни до Конституції в частині децентралізації до першого читання, вилучити «особливий статус» і знайти оптимальну модель децентралізації, зрозумілу людям та парламенту.

Оксана Сироїд
object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини