«Самопоміч» запропонує перевірити витрату коштів на будівництво фортифікацій

Однією з причин трагедії у Дебальцевому була відсутність захисних фортифікацій. Про це на брифінгу повідомив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко після поїздки на схід України.

За його словами, від початку року в Україні лунають обіцянки побудувати першу, другу, третю лінію укріплення та фортифікацій, і на це виділяються великі кошти платників податків.

«Ми з народним депутатом Єгором Соболєвим минулого тижня були в районі Маріуполя, в інших районах. Ситуація кардинально відрізняється від того, про що заявляють в офіційних повідомленнях відповідальних осіб. Я не здивований, тому що один із активних будівельників тих оборонних споруд – людина, яку зловили на незаконному отриманні довідки учасника бойових дій», – зазначив Семенченко.

За його словами, депутати будуть ініціювати перевірку витрати коштів на будівництво оборонних споруд.

Також він зазначив, що найближчим часом депутати наполягатимуть на ухваленні парламентом закону про слідчі комісії, щоб розслідувати подібні злочини.

Нагадаємо, раніше депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв заявив, що фортифікація Маріуполя на 90% існує тільки на картах.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни