«Самопоміч» закликає колег у четвер зібратися на Раду коаліції

«Самопоміч» хоче, щоб Рада коаліції у невідкладному порядку обговорила факти грубого порушення виборчого процесу. Про це повідомив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

«У зв’язку із грубими порушеннями процесу підготовки до виборів, зокрема у Тернополі, Житомирі, Закарпатті та Харкові – пропоную негайно, у четвер зібрати Раду коаліції», – повідомив він.

Нагадаємо, 20 жовтня у видавництві «Терно-граф» виявлено тисячі необлікованих бюлетенів для голосування на місцевих виборах, хоча офіційно усі бюлетені були передані у ТВК ще у п’ятницю, 16 жовтня.

Про можливість фальсифікацій заявили і у Житомирі, зокрема з’ясувалося, що у місті є ряд адрес, за якими знаходяться недобудовані будинки, де є зареєстровані виборці, а в одному з таких будинків записано понад 900 чоловік.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини