«Самопоміч» закликає колег перейти від слів до дій і ухвалити закон про місцеві вибори

У «Самопомочі» пропонують завтра проголосувати за законопроект №2831-2 про місцеві вибори, щоб розірвати кругову поруку фальсифікацій. Про це заявив заступник голови фракції «Самопоміч», голова Комітету з питань боротьби та протидії корупції Єгор Соболєв.

«Парламент може ухвалювати рішення, які зупинять корупційну кругову поруку. Вже завтра ми можемо ухвалити закон про місцеві вибори, який розірве кругову поруку партій, розірве кругову поруку людей, які звикли скуповувати та продаватися», – констатував він.

Нардеп закликав колег-парламентарів перейти від слів до дій, і прийняти закон, який дозволить гідним людям створити більшість у всіх органах влади.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини