«Самопоміч» закликає ГПУ припинити протиправні дії прокуратури на 205 окрузі

У Генпрокуратурі заявили, що лише сьогодні дізнались, що на Чернігівщині відбуваються довибори у Верховну Раду. Про це повідомив депутат фракції «Самопоміч» Павло Костенко за підсумками зустрічі з в.о. заступника генпрокурора Володимиром Гузирем.

«Замгенпрокурора було поінформовано про ганебне використання співробітників Чернігівської обласної прокуратури у політичних цілях. Там без рішень суду в ОВК вилучають документацію, необхідну для формування складу виборчих комісій», – констатував Костенко.

За словами депутата, у ГПУ його запевнили, що ситуацію візьмуть на контроль.

«Ми чекаємо, що цю ситуацію буде вирішено. Інакше усе керівництво фракції “Самопоміч” зранку буде у генпрокурора», – наголосив він.
Нагадаємо, на 205 виборчому окрузі, де відбуваються довибори депутатів ВР, співробітники прокуратури вилучили 85 подань на членів ОВК. З них 84 – від самовисуванців і одне – від партії «Самопоміч».

У «Самопомочі» такі дії прокуратури розцінили як цілеспрямоване використання держнагляду прокуратури у політичних цілях, яке є репетицію для підготовки фальсифікації на місцевих виборах, що відбудуться восени.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини