«Самопоміч» закликає доєднатися до акції на підтримку Надії Савченко

Сьогодні у Парламентах Європи відбувається акція, ініційована членом Ради Європи Христиною Зеленковою, на підтримку Надії Савченко та інших політичних в’язнів, що насильно утримуються у Росії. Про це на брифінгу повідомила народний депутат, член фракції “Об’єднання Самопоміч” Олена Сотник, закликавши українців долучитися до ініціативи.

“Ми хочемо привернути увагу до заходу європейського рівня, щодо звільнення Надії Савченко та інших політичних в’язнів. Ця акція проводиться з метою привернути увагу до обставин незаконного утримання громадян у Росії”, – повідомила нардеп.

“Ми закликаємо всіх небайдужих громадян долучитися до акції та підтримати Надію, яка голодує вже 61 день. Для цього знайдіть сторінку у мережі facebook за хештегом #FreeSavchenko та долучіться до резолюції, яка засуджує грубе порушення країною-агресором Росією домовленостей, що існують щодо обміну політичними в’язнями та іншими полоненими ”, – закликала парламентар.

Олена Сотник
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини