«Самопоміч» планує висунути 12 кандидатів на мерів обласних центрів

Об’єднання «Самопоміч» на своєму з’їзді в Києві виставила на громадське обговорення список з 46 потенційних кандидатів в мери на вибори 25 жовтня. Серед них 12 обласних центрів.

До моменту офіційного висунення кандидатів місцевими осередками наприкінці вересня на сайті samopomich.ua буде проходити громадське обговорення кандидатур.

Раніше подібна процедура розпочалась щодо понад 3 тисяч потенційних кандидатів в місцеві депутати від «Самопомочі».

Якщо Ви маєте зауваження до кандидатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: [email protected]або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65 

gusСергій Гусовський, ймовірний кандидат на посаду міського голови Києва
Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Київраді, експерт з управління та стратегічного розвитку, відомий ресторатор 

«Сьогодні місту необхідно забути жахливу історію останніх ста років, коли до Києва ставилися як хтозна до чого: 70 років комуністичного експерименту, а потім тривіально «доїдали» як могли. Я вдячний за довіру і готовий інвестувати себе у рідне місто в складі команди однодумців. Разом ми зможемо повернути Києву здоровий глузд

Наша команда унікальна своєю фаховістю. Протягом останніх кількох місяців ми працювали в режимі віртуальної міської ради нового скликання. І ми повністю готові приступити до її втілення», – Сергій Гусовський


AI

Андрій Садовий, ймовірний кандидат на посаду міського голови Львова
Чинний Львівський міський голова, який у перші же дні своєї роботи ліквідував з-під міської ради парковку, категорично відмовився від охорони і зробив вхід у Львівську мерію вільним.

«Моя команда не лише на папері займається реалізацією стратегії розвитку міста, а й реально щороку впроваджує в життя ті, чи інші проекти: ремонти шкіл, садочків, лікарень, доріг та хідників, житлового комплексу», – Андрій Садовий

Саме за мерства Андрія Садового у Львові з’явились перші велосипедні доріжки, велосипедні парковки, розширилась центральна пішохідна зона, у кожному районі міста почали ремонтувати внутрішньо-квартальні дороги, хідники та дворики. Завдяки якісній співпраці з європейськими банками, стало можливим будівництво трамваю на Сихів. Львів чи не першим в Україні заявив про будівництво великого індустріального парку, де буде створено кілька тисяч нових робочих місць.

Серед важливих завдань, які ставить перед собою міський голова нині – збільшення інвестиційних надходжень, акумулювання у Львові ІТ- центру, розвиток Львова в економічному плані.


Ik

Ірина Кулинич, ймовірний кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська

Директор департаменту економічної політики Львівської міської ради, спеціалізується на економіці, стратегічному плануванні, економічному аналізі та управлінні.

Своїми найбільшими здобутками вважає великий життєвий та професійний досвід, проте власним успіхам завдячує команді, з якою працює, та близьким людям.

“Саме мешканці платять нам зарплату, а отже службовці мають служити громаді! На сьогодні мешканців ніхто не чує, а може просто не хоче слухати.
Місто має бути комфортним, безпечним з успішною громадою. Я намагатимуся впровадити ці засади як норму для Івано-Франківську. Івано-Франківськ моє рідне місто з унікальними, щедрими, мудрими людьми з багатьма можливостями для розвитку. І буду робити усе, щоб франківчани могли жити комфортно і пишатись своїм містом”,- Ірина Кулинич.


TP

Тарас Пастух, ймовірний кандидат на посаду міського голови Тернополя
народний депутат України, фракція “Об’єднання “Самопоміч”

На момент обрання – доброволець 128 гірсько-піхотної бригади ЗСУ.

Раніше – голова Бучацької районної державної адміністрації. За соціально-економічними показниками вивів район на 1 місце в області з 15. Має успішний досвід підприємницької діяльності.

“Тернопіль – місто, яке має усі можливості стати одним з найбільш успішних в Україні: комфортним для тернополян, привабливим для бізнесу та інвесторів, цікавим для туристів. Можна критикувати діяльність місцевої влади, та краще скористатись гаслом “Самопомочі” – Візьми і зроби! Головне завдання майбутнього мера – збудувати місто, в якому хочеться жити. Що для цього потрібно? Насамперед – бажання, команда успішних та чесних управлінців, любов до рідного міста. Щоб втілити ці слова, прийняв рішення про участь у виборах міського голови Тернополя. Для мене це велика відповідальність – перед тернополянами, командою Об’єднання “Самопоміч”, бійцями, з якими разом воював”, – Тарас Пастух.


 

OSОлександр Сєнкевич, ймовірний кандидат на посаду міського голови Миколаєва
Успішний ІТ-підприємець, голова Миколаївського осередку «Об’єднання «САМОПОМІЧ», батько двох дітей

«Мені набридло пишатися, я почав діяти. Десять років у бізнесі навчили мене прийняттю рішень та виховали у мені почуття відповідальності. Маю чітке бачення того, що потрібно Миколаєву та його мешканцям. Розуміти, як працює колектор – це добре, але знати, як знайти для міста гроші – краще.

Нові ефективні стандарти управління міським господарством допоможуть не тільки покращити життя людей, але й зацікавити інвесторів співпрацювати з містом.

Однак, аби залучити інвестиції до Миколаєва, необхідно мати стратегію розвитку міста. Маємо розуміти, у якому напрямі слід рухатися. Саме створенням стратегії, зрозумілої та близької усім містянам, я сьогодні займаюсь.»


 

NCНаталія Чиж, ймовірний кандидат на посаду міського голови Житомира
керівник міського осередку “Самопомочі”, директор «Агромакс Трейд»

Рік громадської роботи в “Об’єднанні “Самопоміч” став дороговказом для Наталіі, як змінювати Житомир. “Я відчула проблеми та біль наших людей. Не підведу громаду і спільно зробимо наше місто таким, де хочеться жити”, – каже Наталія Чиж.

Наталія Чиж сформувала разом з командою потужний волонтерський і соціальний рух у Житомирі. Це допомога захисникам, літнім людям, тим, хто потребує додаткової уваги. Організувала волонтерський центр, де безкоштовно займаються житомиряни у цікавих та корисних гуртках. Бореться за проведення соціальних ярмарків у різних районах міста, показавши приклад такого ярмарку напередодні у центрі міста. Вимагає у міської влади провести незалежний аудит використання бюджетних коштів, ліквідувати стихійні сміттєзвалища.


 

DmАндрій Дмитрієв, ймовірний кандидат на посаду міського голови Херсону
керівник Херсонського міського осередку “Самопомочі”, приватний підприємець

«Самопоміч» – це моя філософія. «Візьми і зроби» – це коротке гасло повністю відповідає моїй сутності – не критикуй, не засуджуй, не заважай іншим, а просто візьми і зроби те, що у твоїх силах.

Платформа «Самопомочі» – це не культ партійного лідера, а самоорганізація активних громадян заради спільної мети – добробуту громади, покращення життя мешканців міста. Тому я продовжуватиму йти обраним шляхом, разом з командою однодумців – ініціативних, по хорошому амбітних людей, які досягли знаючих успіхів на професійному рівні, у громадській діяльності, та які здатні вести за собою інших людей .

Саме такі люди «Самопомочі» в Херсоні – це патріоти свого міста та країни, активісти – волонтери, які «знають, вміють та роблять».


TSТарас Сітенко, ймовірний кандидат на посаду міського голови Харкова
голова Харківського громадського об’єднання “Самопоміч”, лікар ортопед-травматолог 

“Хоча за фахом я ортопед-травматолог, вже 20 років займаюсь бізнесом в різних галузях – логістика, дистрибуція, сільське господарство, готельний бізнес, виробництво. В усіх бізнесах я є співвласником. Тобто можна сказати, що люди працюють на мене. Йдучи у владу, я глибоко усвідомлюю той факт, що відносини тут протилежні – бенефіціантом країни, міста, влади є народ. І обраний представник влади має працювати на кожну людину. Я готовий до такої праці.

Право власності для мене абсолютне. Якщо власник (кожний громадянин) за 25 років не отримав жодних дивідендів від держави, то вважаю своїм обов’язком, щоб влада почала віддавати цей борг.

Готовий до служіння! Не підведу!”, – Тарас Сітенко


SamСамолюк Юрій, ймовірний кандидат на посаду Хмельницького міського голови
співвласник ТОВ “Хмельницький Агрегатний завод”

Юрій Самолюк – людина, що зробила себе сама. Виходець із невеличкого села, Юрій Миколайович пройшов чималий шлях становлення. Із простого механіка по ремонту автомобілів став провідним спеціалістом відділу постачання великого об’єднання, а згодом й взагалі розпочав власну справу.

Створив потужну компанію, яка займалася постачанням автозапчастин з-за кордону. Нині є співвласником ТОВ «Хмельницький агрегатний завод».

“Переконаний, що жоден мер нічого не зможе зробити самотужки. Лише разом з громадою можна перетворити Хмельницький на місто європейського зразка”, – Юрій Самолюк

Займає активну громадянську позицію. Зокрема, надає всебічну підтримку бійцям добровольчих батальйонів та родинам, які втратили годувальників у зоні АТО.


IMG_1943Вікторія Атаманчук – ймовірний кандидат на посаду мера Кіровограда
заступник голови Кіровоградської ОДА з гуманітарних питань

«Ми вже дійшли тієї межі коли зміни є просто життєво необхідними. Але ті, хто будував стару корупційну систему, очевидно, на них не спроможні. Ми хочемо показати громаді, що у них є альтернатива, що сьогодні можна обирати чесних, порядних, професійних, освічених людей, патріотів свого міста і своєї країни. В нашій команді гуртуються представники інтелігенції, малий і середній бізнес, представники громадських організацій і рухів.

Наше завдання – зробити місто комфортним для його мешканців і для дітей. Мною започатковано ряд програм на підтримку талановитих дітей і дітей з обмеженими можливостями.

Іншими пріоритетними напрямками роботи є привернення інвестицій в Кіровоград, що сприятимуть створенню нових робочих місць. І в цій сфері маємо серйозні напрацювання і досвід. Нещодавно наш проект «Побудуймо майбутнє разом» здобув підтримку Європейського союзу. 150 сімей переселенців матимуть житло завдяки його реалізації.

Ми маємо розроблену екологічну програму, щодо вирішення проблеми з радіаційним забрудненням, питання сміттєзвалищ і очищення водних артерій міста. Маємо напрацювання по тому, як покращити якість питної води, яку споживають кіровоградці і знизити її вартість. Також проводимо розрахунки того, як зменшити тарифне навантаження для містян. Тому життя переможе і я в цьому абсолютно переконана» – Вікторія Атаманчук


 

ZVВолодимир Зуб, кандидат на посаду міського голови Чернігова
керівник управління охорони здоров’я Львівської міської ради

За час перебування Володимира Зуба на посаді головного медика Львова відбулось зрушення у розвитку обслуговування в медичних установах. Відкрито нові спеціалізовані відділення, впроваджено сучасні методи діагностики та лікування, проведено багато масових профілактичних акцій.

«Я дуже вагався перед цим вибором, йти на вибори, але визначальними у моєму рішенні стали відчуття відповідальності перед країною, перед тими, з ким я провів дитинство, з ким зростав, перед батьками, зрештою перед своїми дітьми.

Адже головне в житті те, що ти залишиш після себе: країну, вулицю, все те, що ти залишив тому, хто іде за тобою. Я хочу віддати свій досвід місту, де я виріс», – розповідає Володимир Зуб.


 

SHРоман Шевченко, кандидат на посаду Черкаського міського голови
директор ФКТ “Черкаський Авторемонтний завод”

Нещодавно Роман Шевченко очолив ФКТ «Черкаський авторемонтний завод», де вдалося покінчити з кризою, налагодити випуск продукції для нашої оборонної галузі. За невеликий проміжок часу це підприємство відремонтувало майже десяток Кразів, які вже «служать» нашим воякам в АТО.

 

 

object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини