«Самопоміч» виступає за розширення повноважень райрад у Києві

«Об’єднання «Самопоміч» вважає, що місцеве самоврядування можна посилити, шляхом розширення повноважень районних рад у місті Києві та більшого залучення громади до урядування. Про це на прес-конференції у інформагентстві УНІАН говорили народний депутат Павло Костенко, голова фракції «Самопоміч» у Київській міській раді Сергій Гусовський, депутат Київради Юрій Вахель, та голова міського осередку партії «Об’єднання «Самопоміч» Максим Гапчук.

Зокрема йшлося про майбутні вибори до районних рад міста Києва, що мають відбутися 27 березня 2016 року, та їхню роль у відновленні реального місцевого самоврядування.

«Самопоміч» вважає за потрібне надати містянам можливість на рівні районів розпоряджатися бюджетом, програмами соціально-економічного розвитку, комунальними підприємствами та загалом, здійснювати ефективне управління майном.

“Таким чином, місто стане краще управляти собою, самостійно почне приймати ріщення, краще розпоряджатися фінансами. 460 нових депутатів – це можливість для людей з новою ідеологією, з новими ідеями, прийти і навчитися публічної політики, почавши з управління цими районами. Пізніше це дасть можливість створити нову якість політики”, – наголосив народний депутат, Павло Костенко.

“Сама філософія «Об’єднання «Самопоміч» полягає у впевненості, що у України нема іншого шляху розвитку, ніж той, який пройшли більшість цивілізованих країн – а це передача більших повноважень місцевому самоврядуванню. Сильні міста, села, регіони – це і буде сильна країна. Зміни можуть початися тільки з тих, хто готовий взяти на себе відповідальність за своє місто чи село”, – заявив нардеп.

Павло Костенко
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини