«Самопоміч» вимагатиме скасування результатів голосування на дільницях в Кривому Розі, де були зафіксовані масові правопорушення

Про це під час прес-конференції заявив голова Дніпропетровської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Лигін, коментуючи результати виборів міського голови Кривого Рогу.

Спостерігачі від кандидата Юрія Милобога, якого висунула «Самопоміч», зафіксували факти масових порушеннях на виборчих дільницях по всьому місту. Особливо це стосується Інгулецького району, де була зафіксована аномально висока явка виборців, яка не відповідає загальноміській тенденції.

Також повідомляється, що у віддалених районах міста – селищах Рахманова, Ілліча та Авангард відбувалися масові махінації. Активісти заявляють про вкиди бюлетенів, використання схеми “каруселі” та фальсифікацій під час голосування за межами дільниць.

“Для того, щоб протидіяти численним фальсифікаціям, всі демократичні сили, які підтримали Милобога, створили оперативний штаб. Тут працюють народні депутати від «Самопомочі», а також представники фракцій Народного Фронту та Блоку Петра Порошенка. Коли регіонали зрозуміли, що вони програють у Дніпропетровську, то почали фальсифікувати вибори тут . Але люди готові вийти на вулицю, щоб показати своє обурення такими махінаціями. І наша задача, щоб ті акції, які готуються на завтра, пройшли мирно і демократично” – зазначив народний депутат Семен Семенченко, який перебуває у Кривому Розі.

Нагадаємо, вчора у Кривому Розі пройшов другий тур виборів мера, на яких міська ТВК в рекордно короткі терміни визнала “переможцем” представника Опоблоку Вілкула, перенісши розгляд скарг щодо фальсифікацій, які подав кандидат від «Самопомочі» Юрій Милобога, на 17 листопада. «Самопоміч» очікує на розгляд цих скарг та готує матеріали для передачі справи до суду.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини