“Самопоміч” вимагає відставки заступника міністра закордонних справ Пристайка

Вчора, 28 квітня заступник Міністра закордонних справ В. Пристайко в інтерв’ю “Голосу Америки” заявив про те, що Україна повинна провести вибори на окупованих територіях вже цього літа, а також про те, що внаслідок таких виборів можуть бути обрані нинішні терористи, оскільки вони “мають зараз певний вплив на територіях”, а українцям “прийдеться жити з цим”, “прийдеться шукати можливість взаємодіяти з ними: і в парламенті, і в урядових структурах, і в місцевих структурах”.

Самопоміч вважає заяви заступника Міністра неприпустимими, такими, що не відповідають національним інтересам України, загрожують державному суверенітету, та зробленими з перевищенням повноважень.

Парламент України не давав згоди на проведення виборів на території, фактично окупованою Російською Федерацією.

Більше того, народні депутати від фракції “Самопоміч” О. Березюк, Є. Соболєв, І. Мірошніченко разом із заступником Голови Верховної Ради О. Сироїд прямо зараз ведуть перемовини із представниками Державного департаменту США, Пентагону, Білого дому, конгресменами та сенаторами, пояснюючи смертельну небезпеку для української державності в наслідок проведення подібних “виборів”.

Вибори в Донецьку і Луганську можливі лише після повного відновлення суверенітету України на всій території Донеччини та Луганщини та усунення наслідків російської окупації, що потребуватиме багато часу та зусиль. Говорити про вибори на окупованих територіях тепер, коли там стоять російські танки та “Гради”, коли “суверенітет” здійснюють ФСБ та ГРУ, а населенню посилено промивають мізки, є сприянням плану Кремля.

У зв’язку з цим, Самопоміч вимагає відкликання заступника Міністра В. Пристайка з відрядження, його негайного звільнення, а також звітування Мініста закордонних справ перед Парламентом стосовно відстоювання державних інтересів представниками Міністерства.

object(WP_Term)#13150 (16) { ["term_id"]=> int(15) ["name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["slug"]=> string(13) "international" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(15) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(52) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(15) ["category_count"]=> int(52) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["category_nicename"]=> string(13) "international" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13151 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13152 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Міжнародна співпраця