«Самопоміч» вимагає від Президента негайно подати кандидатури для оновлення складу ЦВК

Фракція «Самопомочі» закликає Президента України виконати закон, і оновити склад ЦВК, включно з керівником Центрвиборчкому Михайлом Охендовським.

Про таке рішення фракції повідомив голова фракції Олег Березюк.

«Події ганебного нехтування законом у ситуації в Павлограді, коли у «ручному режимі» ЦВК намагався скасувати другий тур. Події в Маріуполі та Красноармійську, коли незважаючи на заклик коаліції, ЦВК проігнорувало проблеми із бюлетенями, і вибори в цих містах просто не відбулися. А також зважаючи на маніпуляції з виборчим законодавством, що відбуваються в інших містах – фракція вимагає негайної заміни складу ЦВК», – повідомив він.

Нардеп наголосив, що фракція вже не вперше вимагає замінити членів ЦВК, строк повноважень яких давно минув.

«Ми звертались із закликом і до Президента, і до колег по коаліції. Крім того фракція «Самопомочі» номінувала Євгена Радченка кандидатом на посаду члена ЦВК. Проте очевидно, що процес оновлення ЦВК затягується свідомо», – зазначив нардеп.

Нагадаємо, у червні 2015 року минув рік після закінчення строку повноважень 12 з 15 членів Центральної виборчої комісії, яких було призначено на посади у 2007 році.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини