«Самопоміч» вимагає тотального очищення правоохоронних структур

Правоохоронні органи країни – оплот реакції та гальмування змін. Про це йдеться в заяві Об’єднання «Самопоміч».

«Показовою є одна лише цифра – за більш ніж рік після повалення Януковича правоохоронні органи зуміли повернути лише 5 тисяч гривень до бюджету з десятків мільярдів, вкрадених представниками попереднього режиму. Люди, які мали б сидіти у в’язницях, починають піднімати голови і відверто говорити про реванш. Це привід для тотальної чистки верхівки правоохоронних структур. Ми вимагаємо призначення керівниками ГПУ, СБУ та МВС нових людей з незаплямованою репутацією, які будуть не покривати, а нищити корупцію та виганяти перевертнів у власних відомствах».

«Відставка голови СБУ Валентина Наливайченка та подальше підвищення по службі ряду працівників цієї служби продемонструвала цілий ряд темних сторін кадрової політики в СБУ. В органі, що відповідає за національну безпеку, досі служили і служать люди, які підлягають під дію закону про очищення влади. Вони вірно служили режиму Януковича, сприяли розвитку антиукраїнського путчу в Криму. Без чіткого роз’яснення президента України щодо нових кадрових призначень довіра до СБУ неухильно падатиме», – йдеться у заяві Об’єднання «Самопоміч».

У «Самопомочі» також нагадали, що фракція у повному складі виступила за висловлення недовіри генеральному прокурору Віктору Шокіну та озвучила вимогу щодо відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Один лише факт. Представник “Самопомочі” в уряді – міністр агропромислового комплексу Олексій Павленко – зробив 166 подань в прокуратуру щодо фактів розкрадання попереднім керівництвом сільськогосподарської галузі на суму понад 9,5 мільярдів гривень. Жодної справи за фактом цих подань не порушено».

object(WP_Term)#12919 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12920 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини