«Самопоміч» вимагає, щоб ВР сьогодні працювала, поки не прийме закон вибори

У фракції «Самопоміч» переконані, що у разі провалу ухвалення законопроекту про місцеві вибори Україна повернеться до злочинної мажоритарки. Про це заявив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк під час брифінгу у ВР.

 

«Якщо сьогодні закон про вибори не буде прийнятий – тільки позачергова сесія парламенту може зробити так, щоб цей закон міг працювати на виборах у жовтні», – констатував він.

Депутат наголосив, що якщо це допустити – країна повертається до старої системи.

Він також зазначив, що фракція «Самопомочі» вимагає у разі потреби – працювати допізна для прийняття законопроекту про місцеві вибори з новою пропорційною відкритою системою.

Сьогодні, 18 червня, Рада включила до порядку денного законопроекти про місцеві вибори. Таке рішення підтримали 289 нардепів.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини