«Самопоміч» вимагає пояснити, як нараховуватимуть плату за опалення у негазифікованих будинках

Чи не вдарить по кишенях мешканців негазифікованих будинків продовження термінів опалювального сезону? Відповідь на це запитання просять надати депутати «Самопомочі». Відповідний запит скерувала заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олена Бабак.

«Визначати період постачання тепла до багатоквартирних будинків – прерогатива місцевих органів влади. І рішення уряду продовжити на місяць термін опалювального сезону може мати негативний вплив на бюджет власників квартир, які не підключені до газових мереж і сплачують за опалення окремим платежем», – зазначає вона.

Депутат констатувала, що намір знизити фінансове навантаження на користувачів газового опалення зрозуміле, але як будуть сплачувати за тепло інші категорії – потребує роз’яснення.

“У разі, якщо рішення уряду про збільшення періоду опалювального сезону з 1 жовтня по 30 квітня буде негативно впливати на встановлення плати за опалення, ми будемо наполягати на його перегляді», ­– наголосила вона.

Альона Бабак
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини