«Самопоміч» вимагає пояснень Міністра закордонних справ щодо результатів переговорів Нормандської четвірки

«Самопоміч» хоче бачити Міністра закордонних справ із протоколом зустрічі Нормандської четвірки щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

 

Про це заявив голова фракції  «Обєднання «Самопоміч» Олег Березюк під час засідання погоджувальної ради Парламенту.

“Ми погоджуємося, що Міністра МЗС треба запросити у ВР, ми також запрошуємо вельмиповажного міністра на нашу фракцію. Тому що читаючи пресу, а іншої інформації, окрім повідомлень у ЗМІ – Парламент не має, ми бачимо заяви Канцлера Німеччини про те, що український Парламент має прийняти закон про вибори на окупованих територіях, і цей закон треба погодити з терористами. Це нонсенс”, – зазначив він.

Депутат також звернув увагу на заяви Президента Франції щодо необхідності спочатку провести вибори на окупованих територіях, і надати бойовикам імунітет.

“Ми здали країну в концесію? Але про це, включно з 40 млн людей, ніхто не знає? З огляду на такий стан речей і такі заяви, ми запрошуємо Міністра з конкретними поясненнями, і з протоколом 4-годинної розмови найважливіших людей планети про Україну”, – зазначив голова фракції.

Нардеп зауважив, що якщо протокол цієї зустрічі не вівся – то це є порушенням міжнародного права.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(15) ["name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["slug"]=> string(13) "international" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(15) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(52) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(15) ["category_count"]=> int(52) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["category_nicename"]=> string(13) "international" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Міжнародна співпраця