«Самопоміч» відстояла позиції по оподаткуванню у галузях АПК та ІТ, – Острікова

Прем’єр-міністр, голови фракцій та представники депутатських груп погодили позицію щодо спірних питань, що можуть виникнути під час розгляду законопроекту про внесення змін до Податкового кодексу. Про це повідомила член фракції «Об’єднання «Самопоміч», член комітету з податкової та митної політики, Тетяна Острікова.

“Уряд, за участі народних депутатів, підготував точковий закон, який дозволить звести бюджет. Ним визначаються ставки податків та покращується адміністрування. Завдяки послідовній позиції фракції «Самопоміч» вдалося відстояти ключову позицію: такі галузі АПК, як овочівництво, садівництво, вирощування ягід, тваринництво отримають державну підтримку у вигляді спеціального режиму ПДВ. Аграрії отримають 50% ПДВ на використання у вказаних галузях”, – заявила нардеп.

“Ще одна важлива новина – ми переконали прем’єра, що підвищення збору за радіочастотне використання на 26,7% призведе до занепаду ІТ галузі і збільшення тарифів для населення на мобільний зв’язок і послуги інтеренет. Завдяки наполегливості народного депутата Данченка і “Самопомочі”, ми переконали уряд що підвищувати збори для цієї галузі не на часі”, – додала вона.

«Самопоміч» продовжує боротися за збереження спрощеної системи. Наразі вдалося зберегти першу і другу групу без змін і фіксовану сільськогосподарську групу без будь-яких обмежень по оборотах. Єдине, що робить уряд – знижує оборот для третьої групи з 20 мільйонів до 5-ти, збільшує на 1% ставку податку і повертається до ставок податку 3-ї групи 2014 року. Важливо, що залишається мораторій на перевірки суб’єктів малого бізнесу на 2016 рік”, – повідомила Острікова. “Ми продовжуємо вичищати урядовий законопроект, щоб його зробити максимально якісним і простим для бухгалтерів”.

Тетяна Острікова
object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Економіка