«Самопоміч» просить уряд пояснити людям, чому баланс газу зменшується, а тарифи ні
газовые тарифы газовые тарифы

Тотальна недовіра до влади спровокована страхом людей перед холодною зимою. Про це під час погоджувальної ради заявив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

Він зазначив, що у містах та селах люди не знають як і з чого будуть сплачувати за комунальні послуги, коли розпочнеться опалювальний сезон.

«У людей є тотальна недовіра і агресія до політики і політиків. І зумовленна вона передовсім страхом. Люди бояться, і запитують як пережити зиму? Прем’єр каже – утеплюйте доми. Чим і за які кошти не каже. Тобто є цікаві пропозиції, але не якісні механіми допомоги людям», – констатував він.

Депутат наголосив, що страхи людей спровоковані тотальною брехнею у вищих ешелонах влади.

«Адже ми не знаємо, яким чином формуються тарифи. Баланс газу зменшується, а тарифи ні. І Уряд до нині не подав аргументованої відповіді, чому перерахунок не здійснюється», – наголосив він.

Нагадаємо, минуло тижня депутат «Самопомочі», заступник голови комітету з питань ЖКГ Альона Бабак заявила, що ціни на газ мають бути переглянуті, адже обсяги фактично спожитого газу менші, ніж було закладено у план при розрахунку.

Олег Березюк
object(WP_Term)#5341 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2496) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2496) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#5340 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини