«Самопоміч» просить уряд пояснити людям, чому баланс газу зменшується, а тарифи ні

Тотальна недовіра до влади спровокована страхом людей перед холодною зимою. Про це під час погоджувальної ради заявив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

Він зазначив, що у містах та селах люди не знають як і з чого будуть сплачувати за комунальні послуги, коли розпочнеться опалювальний сезон.

«У людей є тотальна недовіра і агресія до політики і політиків. І зумовленна вона передовсім страхом. Люди бояться, і запитують як пережити зиму? Прем’єр каже – утеплюйте доми. Чим і за які кошти не каже. Тобто є цікаві пропозиції, але не якісні механіми допомоги людям», – констатував він.

Депутат наголосив, що страхи людей спровоковані тотальною брехнею у вищих ешелонах влади.

«Адже ми не знаємо, яким чином формуються тарифи. Баланс газу зменшується, а тарифи ні. І Уряд до нині не подав аргументованої відповіді, чому перерахунок не здійснюється», – наголосив він.

Нагадаємо, минуло тижня депутат «Самопомочі», заступник голови комітету з питань ЖКГ Альона Бабак заявила, що ціни на газ мають бути переглянуті, адже обсяги фактично спожитого газу менші, ніж було закладено у план при розрахунку.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини