«Самопоміч» просить Уряд подати до Парламенту Бюджет на 2016 рік – Березюк

«Самопоміч» просить уряд пришвидшити процес розгляду проекту бюджету України на наступний рік. Про це заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк на погоджувальній раді коаліції.

“Прем’єр-міністр обіцяв до 1 грудня, що ми обговоримо всі ключові питання, всі гострі кути і з 1 грудня почнемо офіційно працювати над бюджетом України”, – нагадав він.

«Самопоміч» неодноразово наголошувала на важливості завчасного внесення проекту бюджету для якісного його обговорення і прийняття у Верховній Раді.

“Без податкової реформи це також не станеться. «Самопоміч» не бачила якісних остаточних документів та пропозицій, які на сьогодні існують. Завтра ми запланували зустріч з міністром фінансів, але все ж просимо якнайшвидше принести в Парламент офіційні документи, які потім би не змінювались самим Міністерством фінансів”, – повідомив нардеп.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини