«Самопоміч» просить повернути статус неприбуткових організацій сільськогосподарським кооперативам

Недбало підготовлені і поспіхом проголосовані торік зміни до податкового законодавства змушують сільськогосподарські кооперативи йти в тінь. Тому «Самопоміч» просить колег із парламенту виправити свої ж помилки і повернути статус неприбуткових організацій для сільськогосподарських кооперативів.

 

Про це повідомив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

«Ми вже виправили кілька своїх помилок, зокрема повернули неприбутковий статус організаціям ОСББ. Але ми не повернули цей статус сільськогосподарським кооперативам – селянам, яких на сьогоднішній день змушуємо переходити в тінь», – констатував він.

Депутат зазначив, що сільськогосподарські кооперативи на сьогоднішній день не виявляються прибутковими, і питання щодо надання їм відповідного статусу цього тижня буде розглядатися в комітеті, і виноситися на сесію.

«Я дуже прошу вас уважно це розглянути і допомогти людям. Це наш обов’язок», – наголосив він.

object(WP_Term)#13014 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини